Отзыв от компании КАШКАН ЛОГИСТИК

Цього року наша компанія вперше вирішила для себе організувати тренінг командної взаємодії. Переглянувши декілька пропозицій в інтернеті про тренінгові компанії, що надають подібні послуги, ми зупинились на компанії «Еко Тур». На сайті компанії привернула увагу форма подання інформації про себе, кількість і підготовка тренерів, ну і, звісно, велика кількість захоплених відгуків. Ми ризикнули перевірити.

Ото ж 25 вересня 2015 року під керівництвом тренерів Центру командної взаємодії «Еко Тур» ми «командоутворювались».

Весь день 13 менеджерів найвищого рівня нашої компанії слухняно виконували команди тренерів. Це було легко, бо все, що мали до нас донести тренери було продумано, чітко сформульовано та логічно вбудовано у структуру всього дня.

Кожне завдання, питання, зауваження тренера згуртовувало нас, примушуючи прислуховуватись один до одного, зважати на особливості та можливості один одного, залежати один від одного – відчути себе одним організмом – Командою.

Емоції один від одного і від того, ЩО ми можемо, коли ми разом – фонтанували в кінці дня.

Тішило також і те, що виконуючи дуже складні завдання (фізично складні) ми були абсолютно впевнені в своїй безпеці. Тренери компанії підготували всі необхідні елементи оснащення, які забезпечували нам безпеку.

Окремої уваги заслуговує робота тренерів з оцінки результатів нашої роботи та формуванню рекомендацій. Через деякий час фахівці компанії «Еко Тур» проаналізувавши відеоматеріал, відзнятий протягом тренінгового дня, зібрали нас для обговорення результатів та визначення напрямків подальшої роботи. Кожен із членів нашоі команди отримав чіткі рекомендацїї, які зможе використати для розвитку свого та команди.

То ж: ТОВ «КАШКАН ЛОГІСТИК» рекомендує компанію «Еко Тур» усім, кому небайдуже поняття КОМАНДА.